Köşebaşı Restaurant’ın kebapları oldukça lezzetli. Bizi en mutlu eden şeyler ise enfes mezeleriydi. Özellikle üzümlü ıspanağını kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Sadece İstanbul’da değil dünyada da çok sayıda şubeye sahip Köşebaşı. Büyük bir grup olarak gittiğimiz akşam yemeği için karışık kebaplardan sipariş verdik. Şaşlık kebabının methini duyduğumuz için ondan da sipariş verdik. Daha önce şaşlık kebabı yememiştik ama bu kebabı daha sonralarda başka yerlerde yediğimizde Köşebaşı lezzetiyle arayacağımızı düşünüyoruz. Çok lezzetli ve yumuşacıktı. Küçük oluşu da ne kadar yediğinizi size unutturuyordu adeta 🙂 Kaburga da fena değil. Köşebaşı’na gitmeyi düşünüyorsanız şaşlık kebabını yemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Tatlı olarak dondurmalı künefelerini öneririz.

şaşlık kebabı-köşebaşı

dondurmalı künefe-köşebaşı

Adres: Çamlık Sokak No:15 3. Levent, İstanbul

Telefon: 0(212) 270 24 33

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.