Meksika lezzetleri için Nişantaşı’ndaki Ranchero’daydık. Aparetiflerden combo nachos denedik. Tercihinize göre et, tavuk, sade, combo veya kıymalı seçeneği mevcut. Nachos frijoles üzerinde totopos, cheddar sos, jalapeno biber, charros ve sour cream, zeytin, közlenmiş biber, tavuk ve et vardı. Çok lezzetli ve doyurucu bir atıştırmalık. Fiyatı 20.5 TL.

Combo Nachos, Ranchero

Ana yemek olarak iki kişilik servis edilen Vitola’yı denedik. Tercihinize göre et, tavuk veya karides, kızgın döküm tava içerisinde chipotle püre, salsa inglesa, pimienta sos, cherry domates, karamelize soğan, mantar, mısır, közlenmiş renkli biberler, charros, frenk maydanozu, avokado sos, sourcream ve salsa chipotle ile servis ediliyor. Biz tavuklusunu denedik. Fiyatı 58.5 TL. Çok lezzetli ve doyurucu bir yemek. Merak edenler için etli Vitola’nın fiyatı 84.5 TL, karidesli Vitola’nın fiyatı ise 92.5 TL.

Vitola-bugnneyesem

Özel boğa figürlü tabakta sunulan Tampiquena ise salsa gravy soslu bonfile et ve yanında ızgara sebzeler, çeşnili patatesler ile sunuluyor. Bu tabağa 42.50 ₺ ödedik. ? Oldukça doyurucu ve lezzet anlamında başarılı. 

Ranchero Meksika Mutfağı

Mönüde “Feliz Paladar” yani Türkçe’ye çevirirsek “Mutlu Damak” ismi ile yer alan yemeği de denedik. Salsa blanca ile tercihinize göre tavuk (29.5₺) veya bonfile et (43.5₺) ile hazırlanan bu yemek yanında çeşnili patates kızartması, ızgara edilmiş mantar, sebze ve avokado ile servis ediliyor.  Oldukça doyurucu ve lezzet açısından da tatmin edici bir tabak. 

meksika mutfağı ranchero

Yemek sonrası ikram edilen meyveli kokteyllerini de çok sevdik. Çalışanlar çok ilgili. Keyifli bir mekan, tavsiye ederiz.

Adres: Nişantaşı, Reasürans Çarşısı No:53

Telefon: (212) 219 85 50