Günaydın! ☀️ İyi pazarlar! Herkes kahvaltısını yaptı mı? “Bugün Ne Yesem” ekibi olarak biraz geç kaldık kahvaltı için. Açık büfe kahvaltı sevenler için Bağdat Caddesi’nde bulunan Cafe Cadde’yi önerebiliriz. Karnımdan önce gözüm doysun diyorsanız doğru adrestesiniz. Ailece ve büyük gruplar halinde kahvaltı yapmak için ideal bir mekan. Sıkma portakal suyundan, kendi isteğinize göre hazırlanacak omletten tutun çeşit çeşit peynir, reçel, zeytin ve mekanın kendi üretimi olan ekmek çeşitleri mevcut. Ürünlerin hepsi kaliteli. İçecek dahil kişi başı 50-60 TL civarında bir rakam ödersiniz. Hafta sonu rezervasyonsuz yer bulmak sıkıntılı olabilir. Çocuklu aileler için çocuklara resim yapma imkanı sağlanmakta. Fotoğrafta gördüğünüz “pazar kahvaltısına giriş 1 nolu tabak” adlı eserimiz.

cafecadde-bağdatcaddesi-bugünneyesem-kahvaltı

Adres: Caddebostan Mh., 34728 Kadıköy/İstanbul

Telefon: (0216) 302 76 24

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.