Günaydın! ☀️ Açılır açılmaz insan akınına uğrayan mekanlardan biri Çeşme Bazlama Kahvaltı. Kısa sürede popüler olan mekanlardan genelde uzak durmaya çalışıyoruz. İstanbul bayram sebebiyle boşalmış ve bizimde yolumuz Nişantaşı’na düşmüşken uzun süreden beri gitmeyi ertelediğimiz Bazlama Kahvaltı’nın kahvaltısını denemek istedik.
çeşme_bazlama_kahvaltı_nişantaşıMekan sürekli yoğun olduğu için rezervasyon almıyorlar. Kişi başı 40TL’ye serpme kahvaltı veren mekanın sloganı “Doymadan kalkmak yasak” olunca oturanlar haklı olarak uzun süre kahvaltının keyfini sürüyor. Bizde oturabilmek için uzun süre kapıda bekledik ister istemez.
bazlama_kahvaltı_nişantaşıKahvaltısı size kapıda beklediğiniz süreyi unutturuyor. Özellikle Nurten teyze masa masa dolaşıp hal-hatır soruyor ve kendi hazırladığı lezzetli reçelleri takdim ediyor. Reçeller arasında favorimiz damla sakızlı limon reçeli oldu. Pişileri çok lezzetli, yemeye doyamadık.
bazlama_kahvaltıEğer kapıda sıra beklemeye sabrınız varsa ki İstanbul’da hafta sonu kahvaltı yapmak isteyenlerin kaderi bu. Bazlama Kahvaltı’ya bir şans vermenizi öneririz. ✌ Keyifli pazarlar!
bazlama_kahvaltı_nişantaşı

nişantaşı_bazlama_kahvaltı