Günaydın, herkese iyi pazarlar! ☀️ Kahvaltı için Yeniköy’de bulunan La Vie en Rose’dayız. Kahvaltı tabağı haşlanmış yumurta, beyaz peynir, kaşar peyniri, dana ve tavuk jambon, domates, salatalık,yeşil biber, bal, kaymak, nutella, reçel ve zeytinden oluşuyor. Fiyatı 35 TL. Kahvaltı tabağının yanına scrambled eggs (27 TL) sipariş ettik. Yanında kaşar, salatalık ve domatesli kruvasan sandiviç ile birlikte servis edilen 3 adet çırpılmış yumurta üzerinde sote mantar ve frenk soğanı ile süslenmiş olarak masamıza geldi. Bizim için oldukça doyurucu bir tabak oldu.

lavieenrose-lavienrose

lavieenroseyeniköy-lavienroseyeniköy

Patates, soğan ve ıspanakla hazırlanan, iki tarafı pişirilmiş üzeri kaşarlı İtalyan yumurtası olan soğanlı frittatanın fiyatı 23TL. Lezzeti ise enfes! Çok beğendik, kesinlikle tavsiye ederiz. Ayrıca hafif.

frittata-lavieenroseyeniköy

Güne tatlı bir başlangıç için yapmak isteyenler ise La Vie En Rose‘un damla çikolata ile hazırlanan ve yanında meyve servis edilen chocolate pancakeleri deneyebilirler. Fiyatı 24 TL.

chocolatepancake-lavieenrose-yeniköy

Ronnefeldt çaylarından SunshineLady’yi denemiştik. İçinde egzotik meyvelerin Hint çayı üzerine verdiği harika bir tat var!

la vie en rose yeniköy-bugunneyesem (2)

la vie en rose yeniköy-bugunneyesem

Adres: Köybaşı Caddesi No:80, Yeniköy 34464 İstanbul

Telefon: (+90) 212 2232382